zkušenosti

s

elektromobily

 

 

 
 

    

 

    

             
           
             
  web na podporu elektromobility  
 

 
             
             
  akce & srazy      
    

 

 
  kontakt    
       
  domovská stránka    
         
    23.9.2017 EKOMOBILITA 2017 - Ústí nad Orlicí / Hylváty - areál Stření Automobilní školy, Lanškrounská ul. // www.eko-mobilita.cz      //    tradiční výstava s možností projížděk vozidly na alternativní pohon + spousta zkušeností majitelů a uživatelů

Výstava Ekomobilita je zaměřena na všechny alternativní pohony(elektro, LPG, CNG, Etanol, Hybridy atd) vozidel od koloběžky až po letadlo. A není důležité, jestli se jedná o tovární výrobek nebo individuální přestavbu či od základu vlastní konstrukci.

POZVÁNKA

 
         
    7.5.2017        
     

Setkání elektro-automobilů v Olomouci - Které se uskuteční na Horním náměstí před radnici a podloubím radnice, bude probíhat od 9 do 18 hodin.

Cíl akce je propagace elektro automobilů a svezení autem z řad veřejnosti.

Nabíjení aut zajištěno, k dispozici bude CHAdeMO, CCS-combo 50kW + 20kW,mennekes 22kW a také zásuvky 400V 32A a 230V 16A.

Nabíjení a vození veřejnosti zdarma.

Pro elektromobilisty a jejích doprovod je připravena průvodcovaná prohlídka městem, jejich památek a návštěva kostela, s ukázkou varhaní hudby. Na toto je potřeba počítat s platbou 200Kč za dospělou osobu.

Kdo má zájem se setkat se stejnými fandy do elektro aut a popovídat si, ať přijede.

Pokud máte zájem zúčastnit se, tak mi napište na e-LUKY@email.cz.

Na akci jsou zváni všichni zájemci o elektromobily. Bude zde možnost krátkých projížděk a získat mnoho užitečných informací

 

 
    24.9.2016    
      EKOMOBILITA 2016 - Ústí nad Orlicí / Hylváty - areál Stření Automobilní školy, Lanškrounská ul. // www.eko-mobilita.cz

S radostí si vás dovoluji pozvat již na pátý ročník výstavy Ekomobilita 2016, která se bude konat v sobotu 24.9.2016 // 8-17h v areálu dílen automobilní školy . Výstava Ekomobilita je zaměřena na všechny alternativní pohony(elektro, LPG, CNG, Etanol, Hybridy atd) vozidel od koloběžky až po letadlo. A není důležité, jestli se jedná o tovární výrobek nebo individuální přestavbu či od základu vlastní konstrukci. Letošní ročník výstavy Ekomobilita 2016 je součástí již osmnáctého ročníku Ústeckého autosalonu, který navštíví každý rok 5-6 tisíc návštěvníků.

POZVÁNKA

 

 
    17.9.2016        
      Den Elektromobility 2016 - Opava - Hrabyně - u památníku // 14-18h
- elektrobusy, alektromobily

- možnost svezení se elektromobilem, stánek Asociace pro elektromobilitu s poradenstvím zdarma, letáčky. Výjezd hrabyňského kopce.

- cyklotrenažéru s virtuální realitou, vlastní veslařský trenažér Concept II s obsluhou, propojený s notebookem a obrazovkou pro virtuální realitu.

....a mnoho dalšího

 

 
    25-27.9.2015        
      EKOMOBILITA 2015 - Ústí nad Orlicí / Hylváty - areál Stření Automobilní školy, Lanškrounská ul. // www.eko-mobilita.cz

v daném víkendu / především v sobotu / se uskuteční v Ústí nad Orlicí tradiční ročník Ústeckého Autosalonu spolu s Ekomobilitou 2015. Mimo jiného zde bude celkem dost vozidel na alternativní pohon, především elektromobily. Pro zájemce je možnost přímých diskusí s majiteli těchto vozidel, kteří se rádi podělí o své zkušenosti a nejsou výjimky i krátké projížďky.

více informací na: www.eko-mobilita.cz   - zde také naleznete informace z předchozích ročníků.